Gratis

ECONOMIST - CONTABIL

COMPANIA DE EXPERTIZĂ, CONSULTANȚĂ ȘI AUDIT SRL

Candidatul Ideal

ECONOMIST CONTABIL / CONTABIL SENIOR

Experienta in soft contabilitate WINMENTOR;
Studii superioare economice;
Cunostinte de legislatie contabila si fiscala;
Abilitate de a lucra intr-un mediu dinamic, cu termene limita;
Persoana independenta, responsabila, atenta la detalii;

Descrierea jobului

Beneficii:

Salariu atractiv, corelat cu experienta;
Prime de sarbatori si zile onomastice;

Responsabilitati:

Intocmirea evidentei contabile pentru mai multe societati de la inregistrarea documentelor primare pana la calcularea taxelor, intocmirea statelor de salarii, intocmirea declaratiilor fiscale si a balantei contabile.

Programul de lucru este zilnic, de luni pana vineri, intre 8:00-16:30, cu pauza de masa.

Suntem o societate comerciala autorizata CECCAR care ofera servicii contabile complete pentru companii mici si medii. Colectivul este format din 7 persoane, experti contabili si economisti. Pentru perioada urmatoare intentionam o extindere a activitatii si implicit a echipei, motiv pentru care cautam personal calificat.
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024