Gratis

DIRECTOR TEHNIC/INGINER CONSTRUCTOR DEP. OFERTARE/DECONTARE

TODERICĂ SOLUTIONS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Compania noastră este în căutarea unui Director Tehnic Birou Ofertare/Licitații cu experiență solidă în proiecte civile, pentru a se alătura echipei noastre din Bucuresti
Studii superioare, Facultatea de Construcții Civile – obligatoriu;
Studii de specializare in achiziții publice;
Cunoașterea legislației in domeniul achizițiilor publice;
Experiența de minim 5 ani in redactarea ofertelor, negocierea si derularea de contracte de achiziții publice (de preferat in constructii);
Familiarizat (experiența de minim 3 ani ) cu utilizarea si administrarea SEAP; programe devize
Foarte bune abilitați de lucru cu calculatorul - MS Office (Excel, Power Point, Word);
Cunoașterea limbii engleze;
Abilitați de management al oamenilor;

Descrierea jobului

Monitorizarea, selecția si urmărirea de oportunități de licitații aferente procedurilor de achiziții publice anunțate in SEAP;
Analiza documentațiilor de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄atribuire publicate in cadrul procedurilor de achiziție publica pentru proiectele de interes ale companiei;
Verificarea condițiilor de eligibilitate;
Pregătirea dosarelor de licitații (elaborarea documentelor de calificare etc.);
Întocmirea documentației economice (devize) aferenta licitațiilor / ofertelor; precum si depunerea tuturor documentelor in termenul agreat din caietul de sarcini;
Elaborarea si transmiterea solicitărilor de clarificări in cadrul procedurilor de achiziții publice;
Redactarea ofertelor tehnice si financiare si integrarea lor într-o procedura de achizitie
Intocmirea situatiilor de lucrari
Coordonarea echipei de ofertare/decontare;

Suntem o societate care activeaza in domeniul constructiilor civile, dar si industriale din anul 2017.
Societatea se afla intr-un permanent proces de perfectionare, avand totodata grija ca personalul propriu sa fie foarte bine motivat si sa aiba un nivel ridicat al conduitei profesionale.
Obiectivul de baza al societatii noastre este de a oferi servicii de inalta calitate, in vederea asigurarii conformitatii cu cerintele clientului, cu cerintele legale si reglementarile aplicabile, precum si de a creste satisfactia clentului.
Sistemul de management implementat ne permite sa avem o organizare interna eficienta, cu proceduri de lucru clar definite, rolul acestora fiind cresterea calitatii muncii noastre si implicit satisfacerea cerintelor beneficiarilor nostri.
Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024