Gratis

DIRECTOR DE CONFORMITATE

VALEA IZVOARELOR SENIOR LIVING

Candidatul Ideal

Directorul de Conformitate lucrează în subordinea Directorului General și are ca și responsabilitate principală asigurarea desfășurării tuturor activităților din cadrul companiei respectând cerințele de reglementare în domeniu și standardele de calitate și conformitate interne.

Cerințe
- Studii superioare finalizate cu diplomă de licență
- Experiență în managementul calității
- Atenție deosebită la detalii și gândire analitică
- Capacitatea de a lucra independent într-un mod organizat și structurat

Descrierea jobului

Responsabilități
- Auditarea sistemului de management la nivel de sediu central și rezidențe pentru seniori
- Obținerea și menținerea acreditării, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀licenței de funcționare și a subvențiilor la nivel de rezidențe pentru seniori
- Facilitarea desfășurării inspecțiilor și controalelor autorităților statului în cele mai bune condiții
- Gestionarea documentației sistemului de management al calității
- Monitorizarea indicatorilor de performanță care țin de calitate și conformitate
- Inițierea de acțiuni corective și preventive pentru diminuarea riscurilor de neconformitate

Se oferă
- Salariu net lunar 7.000 - 9000 lei, în funcție de abilități și experiență
- Tichete de masă
- Birou individual la sediul central al companiei din Tg-Mureș

Comunitatea Valea Izvoarelor Senior Living este o rețea de rezidențe moderne pentru seniori care își încântă clienții prin grijă, căldură şi profesionalism. Din anul 2015 dezvoltăm și oferim seniorilor din România cele mai bune soluții de viață.

Scopul nostru este să revoluționăm sistemul îngrijirii vârstnicilor în România. Considerăm datoria noastră să oferim vârstnicilor o viață de calitate și să restabilim încrederea publicului într-un domeniu cu un potențial pozitiv imens, atât pentru vârstnici cât și pentru familiile lor și oamenii care lucrează în domeniu.

Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024