Gratis

Director general

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Căutăm director general pentru a propune, implementa, supraveghea și controla toate aspectele strategice și de afaceri ale companiei.

Descrierea jobului

Dezvoltați si implementati strategii și planuri de afaceri de înaltă calitate;
Conduceți și motivați angajatii , dezvoltați o echipă ︁performantă;
︁︀​︂︃︃​︇︅​︀Supravegheați toate operațiunile și activitățile de afaceri pentru a vă asigura că produc rezultatele dorite și sunt în concordanță cu strategia și misiunea generală;
Luați decizii de investiții pentru a promova afacerea și a crește profiturile;
Construiți relații de încredere cu clientii interni si externi fiind tot timpul o punte de legatura intre actionariat si angajatii companiei;
Analizați situațiile și evenimentele problematice și oferiți soluții pentru a asigura creșterea companiei.
Calificări:
Experiență dovedită într-un rol de conducere similar (minim 5 ani), de preferință in domeniul industriei textile de fashion;
Capacitate demonstrată de a dezvolta și implementa strategii de afaceri de succes;
Excelente abilități de comunicare și interpersonale;
Studii superioare (MBA constituie un avantaj).
Beneficii:
Salariu competitiv și bonusuri bazate pe performanta;
Masina de serviciu;
Un mediu de lucru placut.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 26 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.