Gratis

Manager administrativ

DIGITAL FORCE MEDIA MARKETING SOLUTIONS S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte generale / Candidatul ideal:
  • Cunostinte bune de Gmail, Google Drive, MS Office si abilitate buna de navigare;
  • Experiență într-un rol administrativ similar reprezinta un plus;
  • Cunostinte bune de limba engleza: scris, citit, vorbit;
  • Abilitati de organizare si planificare a activitatilor, capacitatea de a prioritiza activitatile;
  • Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe;
  • Permis de conducere B
  • Studii superioare in domeniul economic reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte de contabilitate primara si resurse umane reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Descrierea jobului / Responsabilitati:
  • Gestionare si transmitere diverse documente financiar-contabile, comerciale si fluxuri de documente catre contabil si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀HR;
  • Asistenta in activitatile managementului executiv;
  • Intocmire rapoarte specifice pentru platile cu cardul, numerar, dispozitii de plata/incasare, deconturi etc;
  • Efectuare rezervari pentru camere de hotel si achizitionare bilete de avion;
  • Gestionarea relatiei cu consultantul SSM;
  • Preluare si gestionare mesaje de la clienti, furnizori, colaboratori (e-mail);
  • Gestionarea relatiilor cu institutii abilitate in vederea obtinerii diverselor certificate si/sau conformitatea cu anumite cerinte (ANAF, IGI, DITL,etc.)
  • Gestionarea corespondentei si coletariei;
  • Acordarea de suport și asistență în bunul mers al companiei;
Beneficii:
  • Pachet salarial sigur;
  • Posibilitate “Work from Home”;
  • Asigurare medicala privata;
  • Apartenenta la o echipa deschisa, dinamica;
  • Laptop de munca;

DIGITAL FORCE MEDIA MARKETING SOLUTIONS SRL is a team of media professionals dedicated to the planning, buying and management of print, broadcast, entertainment and digitally focused media properties. Our agency organizes our strategies for each campaign into a tightly-outlined media campaign proposal, to ensure our reasoning, demographic-targets, and analytical-data are all presented to top decision makers efficiently and without un-necessary content.

Performance in multiple-market media management is the core focus of our agency, supported by our ability to offer the best in strategy, creative, reporting and revenue acquisition services to our clientele.

Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 10 Iul. 2024