Gratis

Customer Support Franceza

Adecco RU

Candidatul Ideal

Franceza avansat

Experienta in Customer Support

De preferat experienta cu facturi

Descrierea jobului

Mentinerea relatiei cu magazinele partenere: preluare apeluri telefonice, procesare comenzi (e-mail, telefon, fax) promovarea campaniilor, contactarea magazinelor pentru plata facturilor, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀suport client pentru orice solicitare

Pregatire borderou comenzi pentru depozit

Evidenta retururi

Urmarire livrare comenzi fisier DPD

Propunere campanii specifice

Dezvoltarea portofoliului de produse la magazine si distribuitori

Prospectare agent de listare in marile lanturi de magazine bio/naturiste/parafarmacii

Responsabil cont Facebook, Instagram, TikTok

Planificarea postărilor adaptate pentru fiecare platformă, ținând cont de planul de campanie și de subiectele de comunicare stabilite.

Adecco recrutează o poziție de Customer Support cu Limba Franceză pentru unul dintre clienții săi, lider de piață în industria apicolă, care oferă oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic și inovator.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024