Gratis

CUSTOMER SERVICE

FAST FREIGHT SRL

Candidatul Ideal

- Cunosterea limbii engleze;
- Utilizarea PC-ului la nivel avansat;
- Cunoștințe bune de operare Office (Word, Excel);
- Abilitatea de a lucra eficient sub presiune;
- Abilitatea de comunicare, sinteza si analiza.

Descrierea jobului

Beneficii
- Bonuri de masa;
- Abonament medical. ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀

Fast Freight este un expeditor de marfuri si logistica de specialitate la nivel mondial, oferind servicii de transport integrate in intreaga lume. Cu sediul central din Constanta, Romania, si birouri in Spania, compania ofera solutii personalizate de transport de marfa pentru clienti din intreaga lume.
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024