Gratis

Coordonator Șantier – cu experiență în construcții acoperiș

GAR BAU S.R.L.

Candidatul Ideal

Să aibă cunoștințe solide în domeniul construcțiilor: structuri izolații și închideri acoperiș – fațade și o experiență relevantă în coordonarea lucrărilor din acest domeniu;
Abilități foarte bune de comunicare, organizare și planificare;
Spirit de echipă;
Cunoștințe de operare PC (excel, word);
Disponibilitate de a lucra pe tot teritoriul țării;
Rezistență la stres;
Vorbire limba maghiară/ engleză prezintă un avantaj;
Să aibă permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Organizează, coordonează și controlează activitățile desfășurate la punctul de lucru pentru care este desemnat responsabil;
  • Întocmește/Actualizează necesarul ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de materiale, resurse financiare și resurse umane;
  • Asigura legătura cu furnizorii de materiale;
  • Gestionează consumurile de materiale, manoperă și utilaj utilizate pentru lucrările desemnate;
  • Recrutează și organizează personalul alocat în vederea execuției lucrărilor – propriu și/sau subcontractori (interacționează cu o echipă de aprox. 20-30 persoane);
  • Instruiește personalul din subordine – când este cazul;
  • Aplică prevederile standardelor, normativelor și prescripțiilor tehnice și ale legislației specifice în cadrul proiectelor arondate;
  • Controlează calitatea lucrărilor pentru asigurarea prevederilor din documentațiile tehnice;
  • Verifică situația din șantier să corespundă cu fișa tehnică a lucrării și cantitatea de materiale prevăzute în proiect;
  • Verifică lucrările executate din toate punctele de vedere – tehnic, calitativ, cantitativ, înscriere în grafic;
  • Răspunde de respectarea termenelor, calitatea lucrărilor, întocmirea documentelor;
  • Furnizează date actualizate privind stadiul lucrărilor la ședințele interne, asigură comunicarea cu patronatul privind execuția lucrărilor.
Beneficii
Salariu atractiv 5000 de lei net, în funcție de abilități și realizări se primesc prime/ bonusuri;
Al treisprezecelea salariu;
Diurnă și cazare;
Cursuri de formare profesională;
Tichete cadou;
Asigurare privată de sănătate;
Transport gratuit asigurat de companie.

Societatea Comercială GAR-BAU SRL a fost înfiinţată în 1994 iar din anul 2000 activeaza pe piata constructiilor cu profilul de baza : structuri, izolatii si inchideri acoperis – fatade. Activitatea societaţii se desfăsoară cu sediul în Satu Mare – Martinesti având lucrari realizate pe teriotriul tarii si peste granite. Specialistii nostrii au o experienta in executie de peste 20 ani, activând la companii cu renume: Metal Hungaria, Konzol, Unger Steel, YomoProd, Radel&Hahn executind si lucrari de antrepriza generala. Lucrarile de inginerie executate in toate cazurile au fost insotite de solutii si proiecte vizate de producatorii materiei prime cit si garantii. Suntem agrementati de producatorii de hidroizolatii Rhenofol, Sika si Fatrafol, Revinca, Isoflex, respectiv pentru terase verzi Xeroflor, Optgruen, etc

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024