Gratis

MANAGER DE PROIECT CONSTRUCTII

MENATWORK SOLUTIONS

Descrierea jobului

In Menatwork, de 30 de ani crestem, ne dezvoltam si ne reinventam.
Avem loc in echipa noastra pentru un Manager ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de Proiect experimentat care să ni se alăture in Divizia de Șantiere.
Vino cu experiența ta relevanta si entuziasmul unui nou inceput iar echipa Menatwork iti va oferi tot sprijinul pentru a avea o colaborare productiva si de lunga durata.

Ce vei face
  • Planifici, urmaresti si organizezi activitatea din santier a subantreprenorilor, a muncitorilor, a furnizorilor de materiale si servicii, pe capitole de lucrari/faze de executie;
  • Urmaresti bugetele alocate si se asigura de incadrarea in costurile stabilite;
  • Monitorizezi progresul activitatilor de constructii din santier in mod regulat, organizezi intalniri periodice cu toate persoanele implicate/reprezentantii subantreprenorilor si rezolvi eventualele probleme aparute in executie;
  • Raspunzi de respectarea tehnologiilor de executie, conform reglementarilor in vigoare, cerintelor beneficiarului si cerintelor interne impuse pentru respectiva lucrare;
  • Sugerezi strategii pentru optimizarea activitatii, propune noi solutii;
  • Pregatesti rapoarte de lucru zilnice si raportezi situatia reala si corecta din santier, conform solicitarii, oferind explicatii relevante si planuri de activitate;
  • Realizezi planuri de actiune pentru imbunatatirea continua a rezultatelor reale si pentru realizarea obiectivelor;
  • Mentii un mediu de lucru sigur si sanatos prin stabilirea si aplicarea standardelor si procedurilor, respectand reglementarile si normele legale in vigoare;

Ce iti oferim:
  • Salariu fix adaptat la cerintele pietei + schema de bonusare fara plafonare, in functie de performanta
  • Abonament servicii medicale+Asigurare de viata si accidente
  • Sesiuni de training anuale, atat in house cat si open in functie de nevoile de dezvoltare identificate (traininguri de vanzari, dezvoltare personala, mentoring, etc)
  • Abonament Bookster
  • Posibilitate de incarcare gratuit a masinii electrice de la statiile proprii ale grupului

Cunostinte necesare:
  • Experienta in domeniu - minim 5 ani
  • Cunostinte operare - AutoCAD, MS Office – nivel avansat, MS Project Manager/similar
  • Cunostinte de limba engleza - nivel mediu/avansat
  • Permis de conducere: categoria B

Abilitati:
  • Capacitate de analiza si rezolvare a problemelor;
  • Abilitati excelente de planificare si organizare;
  • Atentie la detalii;
  • Orientare catre rezultate, dar si catre client;
  • Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu solicitant.

30 de ani de activitate ne-au invatat multe lucruri: responsabilitate, performanta, inovatie si mai presus de orice, faptul ca aceste valori au sens doar daca sunt puse in slujba oamenilor: angajati,clienti,furnizori.

Pe o piata foarte competitiva, MENATWORK este unul din cei mai importanti producatori si furnizori de materiale pentru constructii, produse pentru amenajari si finisaje de interior si exterior, echipamente pentru instalatii electrice, corpuri si sisteme profesionale de iluminat, echipamente termice si sisteme de ventilatie-climatizare.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024