Gratis

Coordonator Maistru Energetician

IWF STAFFING S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Capacitate de autoinstruire;
  • Loialitate fata de societate;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Capacitate de organizare;
  • Perseverenta in finalizarea hotararilor luate;
  • Receptivitate la progres si initiative in aplicarea in societate;
  • Tenacitate, perseverenta;
  • Capacitate de analiza si sinteza a problemelor din domeniu;
  • Mobilizare la solicitari profesionale temporar suplimentare;
  • Rezistenta la efort;
  • Ritm sustinut de lucru.

Descrierea jobului

  • Realizeaza lucrarile repartizate de seful ierarhic superior in conformitate cu prescriptiile tehnice si cerintele calitative specifice;
  • Organizeaza locul de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈munca, repartizeaza lucrarile pe formatii sau echipe, supravegheaza executia lucrarilor pe tot timpul programului de lucru;
  • Asigura realizarea programului cantitativ zilnic astfel incat toti salariatii sa aibe acoperita capacitatea de productie;
  • Intocmeste necesarele de materiale specifice executiei lucrarilor, conform procedurilor de aprovizionare in vigoare;
  • Ia in primire materialele cu bon de consum de la magazia societatii si asigura aprovizionarea zilnica a echipelor cu materiale;
  • Ia masuri de indeplinire si realizare a normelor de lucru si tine evidenta lor in vederea executarii lucrarilor incredintate echipelor;
  • Ia toate masurile de evitare a intreruperilor, stagnarilor si reducerea timpului neproductiv;
  • Tine evidenta lucrarilor executate de fiecare echipa in vederea intocmirii rapoartelor de lucru impreuna cu seful de echipa sau muncitori;
  • Tine evidenta timpului lucrat de fiecare echipa sau muncitor prin pontaje zilnice pe care le preda saptamanal Biroului Financiar contabil;
  • Asigura incadrarea in normele de consum de materii si materiale, combustibili si energie electrica pentru lucrarile ce le executa cat si de buna gospodarire a tuturor bunurilor ce le gestioneaza;
  • Asigura respectarea tehnologiilor de executie si a instructiunilor de exploatare si intretinere a mijloacelor de mica si medie mecanizare.

BENEFICII:
  • Salariu fix;
  • Masina de serviciu;
  • Laptop, telefon;
  • Tichete de masa – 40 lei / zi;
  • Asigurare medicala privata.

International Work Finder rezolvă nevoia de forță de muncă necalificată și calificată cu care România se confruntă în ultimii ani. Echipa noastră este formată din profesioniști cu o bogată experiență în identificarea omului potrivit la locul potrivit. În acest context, International Work Finder reprezintă o oportunitate pentru toate acele companii românești care își doresc angajați loiali, educați într-un sistem care respectă omul și meseria sa – sistemul de educație asiatic. Recrutăm resurse umane din Nepal, India, Sri Lanka și alte piețe emergente în următoarele domenii de activitate: construcții, HORECA, agricultură, producție, curățenie, menaj, FMCG, SPA, grădinărit, îngrijire.

Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024