Gratis

COORDONATOR/SEF ECHIPA MONTAJ CLIMATIZARE SI VENTILATIE

ECOVENT EXPERT S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Abilități/cunoștințe tehnice și/sau studii tehnice finalizate;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Experiență în montaj/mentenanță echipamente/instalații HVAC;
  • Experiență în coordonare echipa de montaj HVAC
  • Experiență în executare găuri în pereți cu carota;
  • Capacitate de organizare și planificare program;
  • Capacitate de îndeplinire a sarcinilor în termene limita;
  • Orientare spre calitate lucrare.
  • Abilități de comunicare, relaționare și orientare către client;

Descrierea jobului

  • Coordonarea echipei de montaj echipamente/instalații HVAC
  • Instalare ventilație centralizata și descentralizata în București și zonele apropiate.
  • Pozare tubulaturi pe ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄tavan și pe pereți de la echipamentul de ventilație până în fiecare cameră care urmează a fi venilată.
  • Se lucrează cu scule și accesorii specializate de generație nouă, pe șantiere și în apartamente.
  • Conectare ehipament ventilație la sursa de energie electrică și punere în funcțiune.
  • Prezentare funcționare echipament către clientul final.
  • Instalările presupun luarea deciziilor de amplasare a echipamentelor/traseelor împreună cu clientul sau coordonatorul tehnic, pregătirea sculelor și accesoriilor (mașină carotat, rotopercutor, aspirator/colector,...), montajul și punerea în funcțiune a aparatelor, încasare contravaloare instalare.

Ce oferim
Pachet salarial atractiv în concordanță cu experiența, nivelul de calificare și realizarea obiectivelor.
Mașină de serviciu, scule și unelte profesionale pentru desfășurarea activității.
Contract de muncă full-time, pe perioada nedeterminată.
• Mediu de lucru sigur și dinamic.
Instructaj utilizare scule/echipamente.
• Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă nouă, într-o companie stabilă și în continuă dezvoltare.

Descrierea companiei

Despre Grupul ECOVENT:
ECOVENT EXPERT SRL este Reprezentanta oficiala in Romania a Sistemelor de Ventilatie cu Recuperare de Caldura PRANA.
ECOVENT DISTRIBUTION SRL este distribuitor exclusiv LEVOIT, ERA, Dantherm, AirRoxy precum si distrubuitor al altor producatori in domeniul calitatii aerului.
ECOVENT INSTAL SRL este compania care ofera servicii de montaj, mentenanta si service pentru echipamentele comercializate de grupul Ecovent.

Un grup de companii în plină creștere, cu multe oportunități de dezvoltare și promovare, care se ghidează după valori și care pune mult accent pe evoluția personală a fiecărui angajat.

Dacă ești o persoană proactivă, veselă și dornică să învețe multe lucruri noi atunci hai în echipa noastră tânăra și ambițioasă, care dorește să aducă aer proaspăt și curat în casele tuturor românilor.

Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024