Gratis

Coordonator aprovizionare

RER VEST SA

Candidatul Ideal

Cerintele postului:
Studii superioare
Fără antecedente penale
Confidenţialitate, loialitate, rezistent la stres
Abilităţi de comunicare si negociere
Cunostinte de limba engleza
Cunoștinte avansate de operare calculator (word, excell)
Experienta in domeniul gestionarii materialelor si obiectelor de inventar
Persoana ordonata, organizata, dinamica, cu spirit de initiativa, responsabila, orientata catre rezultate si performanta
Disponibilitate la deplasări in teren
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

coordoneaza activitatile de aprovizionare/achizitie la nivel de societate;
coordoneaza activitatile de sourcing, selectie si negociere a conditiilor comerciale ale furnizorilor;
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄prospecteaza permanent piata in cautare de alternative pentru bunuri si servicii;
analizeaza oferte/costuri si face propuneri de achizitie in baza acestora;
gestioneaza intocmirea contractelor de vanzare/cumparare marfa si prestari servicii;
ia măsurile necesare pentru ca toate comenzile să fie executate în limita bugetului si in timpul necesar astfel incat sa nu pericliteze buna desfasurare a activitatii societatii;
elaboreaza raspunsuri si clarificari conform corespondentei atribuite
intocmeste rapoarte si situatii in ceea ce priveste activitatea desfasurata
coordoneaza implemetarea si derularea proiectelor de imbunatatire;

Oferim:
-Salariu motivant, bonusuri conform indicatorilor de performanta;
-Tichete de masa, prime de sarbatori si concediu de odihna;
-Loc de munca stabil, atributii si responsabilitati clare;
-Suport tehnic si logistic in realizarea sarcinilor.

RER VEST este o societate mixtă româno-germană, operator licenţiat de salubritate al Oradiei, având în responsabilitate colectarea deşeurilor de la populaţie, precum şi salubrizarea stradală şi deszăpezirea arterelor în timpul iernii. Dorim să oferim tuturor clienţilor noştri o consultanţă competentă şi amabilă, să-i convingem că suntem partenerul de care au nevoie şi împreună să contribuim la protecţia mediului înconjurător, să înlăturăm şi să evităm deşeurile, să reintroducem în circuitul economic deşeurile reciclabile şi, de asemenea, să asigurăm depozitarea deşeurilor astfel încât copiii noştri să trăiască într-un mediu înconjurător curat şi plăcut.

Informații despre companie: https://rervest.ro

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 29 Aug. 2024 Expiră 28 Sept. 2024