Gratis

Contabil

MITRIDAT COUNTAINER TRANSPORT CONSTANTA S.R.L.

Candidatul Ideal

Compania MITRIDAT COUNTAINER TRANSPORT, angajează contabil cu studii superioare în contabilitate, finanțe sau economie, cu cel puțin 2 ani de experiență în domeniu. Candidatul trebuie să posede cunoștințe aprofundate PC și programe de contabilitate; cunoștințe sigure în legislatia afrentă contabilității; să cunoască limba română/engleză/rusă; sa fie responsabil, punctual și organizat.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Contabilitatea completă a activităților financiare și de afaceri ale companiei;
- Formarea și punerea în aplicare a raportării ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂în conformitate cu cerințele legale;
- Interacțiunea cu instituțiile financiare și autoritățile de reglementare.

MITRIDAT COUNTAINER TRANSPORT este o companie internațională de transport și logistică de top care funcționează din 2008 - operăm în întreaga lume. Destinațiile populare includ SUA, India, China, Egipt, Coreea, Moldova, România și Ucraina. Acest lucru ne permite să livrăm de oriunde în lume. Oferim o gamă completă de servicii: de la vămuire la transport maritim, feroviar, rutier și multimodal.
Ne-am stabilit obiective ambițioase pentru a fi o companie modernă, demnă de încrederea clienților noștri și lider în industrie.

+40 733 202 037 Telegram
Olga
Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024