Gratis

Contabil

SWISS CLINICS

Candidatul Ideal

- Studii superioare (profil economic);
- Cunostinte si experienta in utilizarea aplicatiilor MS Office (Excel- nivel avansat);
- Cunostinte de contabilitate si legislatie fiscala;
- Experienta in cadrul unui departament financiar contabil;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Atentie la detalii.

Descrierea jobului

- Contabilizarea facturilor emise pentru clientii interni;
- Inregistrarea incasarilor si platilor in lei, conform extrasului de cont;
- Operarea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂incasarilor si platilor in numerar, conform Registrului de casa;
- Operarea avansurilor din Trezorerie, conform deconturilor;
- Inregistrarea facturilor de prestatii furnizori interni;
- Inregistrarea intrarilor de marfa, in baza documentelor primite de la magazie (facturi interne, facturi externe, DVI si NIR);
- Punctaje clienti/furnizori;
- Verificari fise/bonuri de consum (lunar);
- Realizeaza anual, impreuna cu Managerul de achizitii si administrativ, inventarul patrimonial al companiei.

Swiss Clinics reprezinta un lant de clinici de top specializate în chirurgie estetică și tratamente de înfrumusețare, oferind o gamă variată de servicii atât chirurgicale, cât și non-chirurgicale. Pe lângă aceste tratamente, Swiss Clinics oferă și terapii de rejuvenare și remodelare corporală, adresându-se atât femeilor, cât și bărbaților. Profesionalismul și atenția la detalii sunt valori de bază, iar echipa oferă consiliere personalizată fiecărui pacient pentru a asigura cele mai bune rezultate.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024