Gratis

CONTABIL

BIROUL DE TRADUCERI INOVA SRL

Candidatul Ideal

- cunostinte in domeniul contabilitatii;
- cunostinte operare program contabilitate Saga;
- cunostinte utilizare PC si pachetul Microsoft Office, respectiv Word si Excel;
- persoana analitica, ordonata , responsabilă, cu spirit de echipa;
- Implicare și spirit de inițiativă.
- foarte important - atenta la detalii, cu dorinta dе a invata;
- capacitatea dе organizare a propriei munci, punctualitate, rigurozitate.

Descrierea jobului

– emiterea facturilor de vanzare si borderourilor;
– efecturarea inrеgistrаrilor contabile generale: extrаs dе cont bаncаr, diversе, deconturi angajati, casa, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂note contabile salarii;
– realizarea diferitelor rapoarte financiar – contabile specifice activitatii noastre;
– evidența și înregistrarea contabilă a documentelor aferente achizițiilor de bunuri și servicii de la furnizori;
– evidența extraselor bancare;
– evidența și înregistrarea contabilă a registrului de casă și a deconturilor;
– operarea mijloacelor fixe (intrări, amortizări, descărcări de gestiune);
– reconcilieri fișe de cont furnizori și clienți;
– comunicarea cu furnizorii telefonic și / sau prin intermediul e-mail-ului;
– verificare solduri clienti, furnizori, avansuri, stocuri de marfa;
– job-ul presupune prezenta la program la sediul companiei

Ce îți putem noi oferi:
– Pachet salarial corelat cu experienta ;
– Program fix, fara ore suplimentare;
– Respect pentru fiecare coleg/ă în parte;
– Mediu de lucru prietenos;
Locație – Calea Mosilor, accesibilă, aproape de metrou și bine conectată la mijloacele de transport în comun;

Infiintata in anul 2009, Inova Amusement este una din primele companii din segmentul de activitati distractive pentru copii, deschizand prima locatie in Cluj Napoca. Fiind o firma ambitioasa ce si-a dorit consolidarea si mentinerea pozitiei pe piata din Romania, Inova Amusement s-a extins rapid, iar în prezent deține mai mult de 30 de locatii in cele mai importante orase din tara și este totodată importator și furnizor de echipamente de entertainment. Pe parcursul dezvoltării activității, societatea și-a păstrat ca obiectiv principal menținerea standardelor legate de calitatea și siguranța echipoamentelor amlpsate în centrele comerciale, având ca scop oferirea de momente frumoase copiilor de toate vârstele.
Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024