Gratis

Contabil

Saga Film

Candidatul Ideal

Cautam o persoana care lucreaza bine in echipa, care doreste sa evolueze profesional, cu bune cunostinte de legislatie financiar contabila si aspecte juridice, experta in operare Excel, care sa comunice bine, cu spirit analitic si initiativa, ordonata.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Colecteaza toate informatiile necesare in vederea redactarii drafturilor de contracte, anexe, procese verbale si a altor documente in ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄relatia cu furnizorii interni;
Receptioneaza facturile de la furnizori si verifica intocmirea corecta a acestora si a documentelor justificative ce insotesc factura fiscala ;
Verifica sumele din facturile primite cu bugetul proiectului;
Aloca facturile primite de la furnizori pe liniile bugetare aferente;
Obtine aprobarea costurilor conform procedurii interne;
Urmareste scadente furnizori si inainteaza la plata facturile conform procedurii interne ;
Concilieaza soldurile cu furnizorii si confirma soldurile la inchidere exercitiului financiar;
Urmareste avansurile spre decontare eliberate si primeste deconturile in termenul stabilit conform procedurii interne, se asigura de intocmirea corecta a deconturilor si documentelor din deconturi ;
Inregistreaza deconturile in programul de contabilitate.
Arhiveaza documente
Genereaza rapoarte la cererea sefului de departament si/sau managementului.

Program de lucru: 9-18, cu pauza de masa de o ora.

Posibilitati de avansare.

Beneficii:

- salariu net, negociat in functie de cunostinte si experienta;
- tichete de masa: 40 lei/ tichet;
- lucru de acasa 12 zile/an;
- decontare transport Metrorex si Ratb;
- zile de concediu suplimentare dupa depasirea a 3 ani de vechime

Casa de productie cinematografica - realizam filme si spoturi publicitare pentru piata locala si internationala
Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 10 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024