Gratis

Contabil

INTERVALCO SA

Candidatul Ideal

  • Studii finalizate in domeniul economic;
  • Cunostinte in realizarea evidentelor contabile;
  • Cunostinte de legislatie financiar-contabila;
  • Cunostinte avansate de MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • Aptitudini de comunicare, de planificare si de organizare.
  • Initiativa, discretie, atentie deosebita la detalii, exactitate si corectitudine.
  • Capacitate dе lucru în echipă şi individual.
  • Experienta financiar contabila constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Recepționarea si prelucrarea documentelor contabile in aplicatiile utilizate de companie;
  • Raspunde de consemnarea corecta si la timp a ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈operatiilor care ︈︂​︇︈​︉︂​︂︁︆afecteaza patrimoniul societatii si de inregistrarea cronologica si sistematica in evidenta contabila a documentelor justificative.
  • Gestionarea activitatii de contabilitate a clientilor si furnizorilor.
  • Asigura inregistrarea si urmarirea instrumentelor bancare.
  • Efectuarea platilor si înregistrarea extraselor bancare.
  • Raspunde de indeplinirea oricaror altor sarcini prevazute de Legea contabilitatii, de regulamentul de aplicare a acesteia, precum si de celelalte reglementari legale in vigoare, pe linie economica si financiar-contabila;
  • Păstrează confidenţialitatea datelor.

Oferim:
  • Pachet salarial alineat cu experiența
  • Tichete de masa
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • O echipă prietenoasă, gata să te încurajeze în fiecare etapă a carierei tale.

Suntem un dezvoltator imobiliar cu proiecte inovatoare in comunitatea locală, apreciat pentru standardele pe care le respectăm, pentru reputația noastră solidă și pentru calitatea fiecărei construcții finalizate.
Alătură-te echipei noastre și hai să construim împreună viitorul!
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024