Gratis

Contabil

Architected Business Solutions

Candidatul Ideal

Cerinte:

Studii relevante in Finante/Contabilitate
Experienta in domeniu 3-5 ani
Cunoasterea programului SAP sau capacitate/dorinta de a invata SAP
Experienta in domeniul agricol-avantaj
Cunostinte nivel mediu Word si Excel
Abilitatea de a lucra in echipa
Abilitati analitice
Abordare pragmatica si proactiva in rezolvarea problemelor
Atentie la detalii, dar si capacitate de sinteza

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-introducere facturi de achizitie
-introducere extrase bancare si urmarire plati;
-introducere alte documente ( NIR, comenzi, procese verbale, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈documente arenda, asigurari)
-verificare consumuri (reconciliere modul productie cu inregistrarile din contabilitate)
-participa la inventarierea si prelucrarea inventarului anual
-gestionare SPV (facturi primite, emise)
-salarizare

Descrierea companiei

ALCARUMA AGRO CONSULT SRL
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024