Gratis

Contabil Sef

ARTMARK HOLDING S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul potrivit ar trebui să aibă o pasiune pentru contabilitate și experiență în acest domeniu.

Principalele calificări:
  • Diplomă universitară în Contabilitate sau Finanțe;
  • Cunoștințe foarte bune de aplicații MS Office și în special Excel;
  • Foarte bune cunoștințe de operare ERP/ soft-uri contabile;
  • Cunostinte la zi de contabilitate românească;
  • afiliat CECCAR cu viza la zi;
  • 3 - 8 ani de experienta progresivă în contabilitate, de preferat într-un grup de firme.

Competențe profesionale:
  • Standarde înalte de etică în afaceri și conduită profesională;
  • Abilități puternice analitice și de rezolvare a problemelor;
  • Abilități de coordonare și formare a oamenilor din subordine;
  • Capacitatea de a organiza timpul și de a planifica acțiunile în mod eficient, astfel încât să respecte termenele limită simultane;
  • Abilități puternice de comunicare și interpersonale;
  • Perseverență și orientare către rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Prelucrează tranzacțiile contabile;
  • Îndeplinește diverse sarcini contabile;
  • Realizeaza rapoarte contabile si statistici lunare/trimestriale/anuale;
  • Prelucrează și controlează facturile, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄extrasele bancare și salariile în sistemul Charisma & Saga.

Artmark Holding este un grup prestigios și diversificat de companii dedicate artei, imobiliarelor, IT și patrimoniului cultural. Grupul cuprinde diverse entități care sunt lideri în domeniile lor, inclusiv: A10 by Artmark, Sotheby's Romania, Art Safari.
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024