Gratis

Contabil primar - Office Manager

NESTLERS & PARTNERS SRL

Candidatul Ideal

Nestlers Group angajează Contabil Primar - Office Manager! Căutăm o persoană organizată și responsabilă pentru a gestiona activitățile administrative și contabile ale biroului. Rolul implică menținerea evidenței contabile primare, gestionarea documentelor, suport administrativ și asigurarea bunei funcționări a activităților zilnice. Dacă ai experiență în contabilitate și abilități excelente de organizare, aplică acum pentru a te alătura unei echipe dinamice și profesioniste!

Cerintele rolului
  • Studii medii/superioare (preferabil economic-contabilitate)
  • Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara
  • Cunostinte operare PC (in special pachetul Office)
  • Abilități tehnice solide și capacitatea de a utiliza cu ușurință diverse aplicații software și platforme tehnologice
  • Persoana organizata, cu atentie la detalii
  • Limba engleza - nivel mediu/avansat

Descrierea jobului

Responsabilitati

1. Contabilitate primară:
  • Gestionarea contabilității primare, inclusiv centralizarea, înregistrarea și arhivarea documentelor contabile;
  • Validarea facturilor primite de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄la furnizori;
  • Realizarea plăților către furnizorilor și a plăților taxelor guvernamentale;
  • Pregătirea anexelor la facturi, emiterea facturilor și urmărirea încasărilor;
  • Contabilizarea deconturilor echipei
  • Monitorizarea fluxului de încasări și menținerea evidenței financiare;
  • Participa/gestioneaza procese de inventariere a conturilor contabile
  • Colaboreaza cu expertul contabil in vederea identificarii erorilor contabile ce pot aparea in relatia cu clientii
2. Administrare internă:
  • Coordonarea generală a activităților legate de funcționarea curentă a biroului;
  • Asigurarea aprovizionării cu materiale de birou, protocol și întreținerea echipamentelor de birou;
  • Organizarea și gestionarea arhivei de documente;
  • Coordonarea personalului de curatenie;
  • Activitati de receptie;
  • Suport administrativ general pentru echipa de management;
  • Gestionarea informațiilor confidențiale și sensibile cu discreție;

Beneficii
  • tichete de masa conform politicii interne
  • decontarea transportului conform politicii interne
  • abonament servicii medicale Regina Maria
  • Zi libera platita de ziua de nastere
  • 1 zi saptamana fructe/ pizza/ clatite
  • decontarea vacantei conform politicii interne
  • bonus anual de performanta conform politicii interne

Nestlers Group este o companie de top specializată în servicii de imigrare și relocare, cu un focus pe sprijinirea companiilor internaționale în gestionarea proceselor complexe de mobilitate globală. Cu o prezență solidă pe piață, Nestlers oferă soluții personalizate, rapide și eficiente pentru clienți din diverse industrii, asigurând conformitatea legală și o tranziție fără probleme pentru angajați. Echipa noastră formată din experți cu experiență vastă în domeniul imigrației și resurselor umane este dedicată excelenței și îmbunătățirii constante a serviciilor noastre, consolidând parteneriate durabile și de încredere.

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024