Gratis

Office Manager

DELFINA CONSULT SRL

Candidatul Ideal

Căutăm un coleg nou /colegă nouă care să ne ajute și să fie interfața dintre clienții nostri și departamentele agenției: creație & design grafic și vânzări.
Dacă:
  • ești o persoană sociabilă și deschisă;
  • te simți confortabil să comunici cu clienții, atât telefonic, cât și în scris;
  • ești atent cu limba română;
  • ești bun prieten cu suita Office: Word, Excel, PowerPoint;
  • ești un excelent organizator și mereu atent la îmbunătățirea proceselor;
  • poți ține sub control mai multe proiecte care se desfășoară în același timp;
  • înțelegi sensul expresiei “clientul nostru, stăpânul nostru”;
  • ești flexibil și deschis la a învăța lucruri noi;
  • seriozitatea și asumarea responsabilității te caracterizează
trimite-ne candidatura ta! Ai toate șansele să ni te alaturi.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • preluarea tuturor solicitărilor venite din partea clienților și introducerea lor în fluxul de lucru;
  • înregistrarea detaliilor legate de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃proiectele noi în dosarele de lucru;
  • colaborarea cu celalalte departamente pentru execuția lucrărilor;
  • comunicarea permanentă cu clienții în toate etapele de desfășurare a lucrărilor, până la finalizarea proiectelor;
  • suport pentru departamentul de vânzări ori de câte ori este necesar, inclusiv în realizarea ofertelor și a prezentărilor;
  • identificarea de furnizori atunci când apar proiecte speciale;
  • suport pentru activitatea de logistică (expediere colete, organizare livrări etc);
  • suport pentru departamentul financiar, atunci când este necesar;
  • suport pentru activitatea biroului: comenzi de apă, cafea, birotică etc.

Descrierea companiei

Suntem un studio de creație publicitară.

Consiliem, planificăm, proiectăm, creăm și producem pentru clienții noștri materiale de promovare cu care ei pot spune mai departe povestea brandului lor. De la logo, până la cele mai sofisticate și minuțioase campanii de promovare.

Ne lăudăm cu relații de foarte lungă durată, cu clienți pentru care cunoaștem în detaliu nevoile de comunicare și împreună cu care formăm cea mai tare echipă de marketing.

Ne recomandă cei 20 de ani de experiență în domeniul advertisingului. Și cei peste 80 de clienți. Și sutele de branduri la succesul cărora am contribuit și noi.

Filozofia noastră: facem totul din inimă, cu bucurie, cu dorința de a oferi clienților noștri cel mai bun rezultat posibil și cu credința că dacă ești profesionist și asumat în ceea ce faci, succesul este o consecință firească.

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024