Gratis

Contabil Mammamia

CAYA DELIVERY FOOD S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii medii/superioare (minim Bacalaureat)
Experienta de minim un an, in munca de birou (contabil primar)
Cunostinte in MS Office (Excel, Word)
Experienta de lucru cu softul de Contabilitate Nexus constituie avantaj;
Persoana responsabila, organizata, atenta la detalii, lucru in echipa.

Descrierea jobului

Contabilitate primara – intocmire, procesare si completare documente primare: (facturi, bonuri, registru de casa, etc);
Comunicare / suport la birou ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄(apeluri, e-mailuri, whatsapp) cu clientii companiei;
Gestioneaza activitatile zilnice de secretariat;
Redactarea documentelor solicitate de departamentele companiei (contracte de munca,decizii,declaratii,adeverinte , etc)
Intocmeste si actualizeaza baza de date (angajati), in Excel
Asigura suport administrativ pentru toate departamentele companiei;
Arhivare;

Interviu telefonic si fizic la sediul nostru.
Program apeluri telefonice 09-17.

Mamma Mia activează în trei locatii, respectiv o unitate de catering/banqueting și două restaurante situate în centrul Iaşului.

O bucătărie de 300mp, utilată la standarde europene și un atelier de cofetărie/patiserie propriu deservesc departamentelor de catering şi livrări la domiciliu, având mereu la dispoziție 20 maşini dotate conform normelor şi un personal calificat, deschis şi flexibil, atribute ce fac posibilă livrarea gratuită a preparatelor în cel mai scurt timp, cu o capacitate de 175 locuri (în interiorul celor 2 localuri) şi 156 locuri pe terasele deschise pe toată durata sezonului estival, Mamma Mia face față cu succes cererii de pe piața ieşeană.

Spațiul de servire este compartimentat și amenajat astfel încât clienții să se poata bucura de calitatea produselor comandate și de o experiență culinară desăvârşită.

Mamma mia, este o poveste despre arome și pasiune, despre gustul perfect și arta gătitului, despre creativitatea si implicarea unor oameni dedicați care vor să vă împărtășească experiențe desăvârșite.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024