Gratis

Contabil expert

GAMINVEST EXCONT S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru poziția de Expert Contabil are studii superioare în contabilitate și minim 2-3 ani de experiență. Cunoaște legislația fiscală, lucrează bine cu Microsoft Office și programul SmartBill. Vorbește limba italiană și are abilități excelente de comunicare și atenție la detalii.

Este responsabil, organizat și capabil să gestioneze documentele contabile, să întocmească balanțele de verificare la timp și să respecte principiile contabile. De asemenea, este deschis la învățare și creștere profesională, având o atitudine proactivă.

Cerinte:
- Studii superioare în contabilitate;
- Min. 2-3 ani experiență;
- Cunoașterea legislației fiscale și Microsoft Office;
- Limba italiană (vorbită);
- Experiență cu programul de contabilitate SmartBill;
- Atenție la detalii și abilități de comunicare.

Descrierea jobului

Recrutam CONTABIL EXPERT pentru clientul nostru din jud. Arad, companie ce produce diferite mase plastice.

Responsabilitati:
- Gestionarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀documentelor și înregistrărilor contabile;
- Crearea contabilității de gestiune;
- Utilizarea programului SmartBill;
- Monitorizarea respectării principiilor contabile;
- Asigură și răspunde de întocmirea balanței de verificare conform termenelor stabilite de legislatia in vigoare.

Beneficii:
- Salariul intre 4000-6000 RON;
- Oportunități de creștere și cursuri de formare;
- Program de lucru de luni-vineri , 8 h;
- Tichete in valoare de 35 ron/ zi lucratoare;
- Transport decontat.

Din 2007 livrăm servicii de top, celor peste 4000 de clienți care au avut încredere în noi! Cu un portofoliu tranzacțional de cca 15 milioane de euro anual, suntem onorați să acoperim piața imobiliară și a serviciilor din Oradea în toate sectoarele, privat, rezidențial, comercial - B2B și industrial, unde deținem cel mai mare portofoliu de clienți, o vizibilitate ce reflectă cifra de afaceri dar și de o reputație impecabilă, susținută de seriozitatea și implicarea de care dăm dovadă zi de zi în munca dedicată pe care o facem pentru dumneavoastră.

Echipa noastra formata din 4 Contabili si un Expert Contabil Autorizat, isi sustine cei peste 70 de clienti care activeaza in diferite domenii. Consolidarea pietei economice, a firmelor din Oradea si din Bihor este misiunea noastra. Intreaga procedură contabilă (înregistrări, depuneri, declarații, ș.a.m.d.) activeaza, respectând reglementările impuse de către normele legislative din Romania (ce se regăsesc în continuă schimbare, uneori de la o zi la alta).

Societatea Gaminvest Excont SRL | Birou de contabilitate autorizat C.E.C.C.A.R, ofera pachete de servicii fiscale în Oradea | Servicii de contabilitate pentru întreprinderile mici si mijlocii, din toate domeniile.

Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024