Gratis

CONTABIL - evidenta primara

Karomcont S.R.L.

Candidatul Ideal

SC service auto angajeaza Contabil evidenta primara, cunoasterea programului MENTOR si SMARTBIL reprezinta un avantaj. Experienta in domeniul financiar-contabil minim 3 ani

Cerintele postului:
  • Inregistreaza facturile de la furnizori privind achizitiile de bunuri si servicii (materii prime, materiale, mijloace fixe, obiecte de inventar, materiale consumabile) Inregistreaza in evidenta contabila extrasele de cont Inregistreaza si tine evidenta mijloacelor fixe Participa la efectuarea inventarierii patrimoniului Inregistreaza note contabile diverse
  • Respecta procedurile interne de lucru si face propuneri de imbunatatire a acestora;

Descrierea jobului

Conditii:
  • studii de specialitate
  • experienta in domeniul financiar-contabil minim 3 ani
  • cunoasterea programului MENTOR si SMARTBIL reprezinta un avantaj
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024