Gratis

Contabil cu experienta

CARDINAL CONTAB OFFICE S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiență relevantă în contabilitate, cunoștințe solide de legislație fiscală și contabilă, atenție la detalii și abilități de organizare.

Cerințe generale:
  • Seriozitate și responsabilitate
  • Capacitate de a respecta termenele limită
  • Atenție la detalii și rigurozitate

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unor persoane serioase și dedicate pentru a se alătura echipei noastre de profesioniști. Oferim un mediu de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄lucru plăcut și stabil, într-o zonă accesibilă a Bucureștiului.

Detalii suplimentare:
  • Program de lucru: Luni - Vineri, program normal de lucru
  • Prezență fizică: Este necesară prezența la birou
  • Punct de reper: la 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Lujerului.

Dacă ești interesat(ă) să te alături echipei noastre, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email: el.isaicu@gmail.com sau să ne contactezi la 0756.284.907

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră de profesioniști!

CARDINAL CONTAB OFFICE SRL este o firmă specializată în activități de contabilitate, audit financiar și consultanță fiscală, înființată in anul 2022, având un parcurs de 2 ani de activitate.

Cu o echipă de experți în domeniu, CARDINAL CONTAB OFFICE SRL se concentrează pe furnizarea de soluții personalizate pentru nevoile financiare și fiscale ale clienților săi, asigurând precizie și profesionalism în fiecare activitate desfășurată.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024