Gratis

Consultant Vanzari Showroom EdenBoutique

EdenBoutique.ro

Candidatul Ideal

Ai experienta sau esti la inceput de drum, dornic sa incepi o cariera in domeniu? Esti plin de energie si ︌︍︂︁︀︈︇️​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎ai o atitudine pozitiva? Te regasesti in descrierea de mai jos?

Hai in echipa noastra!

Foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu oamenii;
Orientare spre o experienta pozitiva oferita clientului;
Spirit organizatoric si de lucru in echipa.
Tinuta si prezenta agreabile, corectitudine, atitudine pozitiva si proactiva.
Disponibilitate pentru un program flexibil, in ture si lucru in zilele de week-end
Cunoscator al pachetului Office (Word, Excel, Outlook);
Atentie distributiva, simt pentru detalii.

Descrierea jobului

Reponsabilitati:

- Crearea unei experiente de vanzare placuta clientilor EdenBoutique, utilizand toate informatiile si materialele pe care le ai ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈la ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈dispozitie;
- Asigurarea serviciilor de mentenanta post – vanzare la cele mai inalte standarde de calitate (curatare, inlocuire, programe de fidelizare);
- Activitati specifice magazinului: receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute, pregatirea si participarea la derularea inventarelor;
- Operarea caselor de marcat, incasarea banilor;
- Efectuarea operatiunilor legate de numerar: monetar, registru casa, tiparirea rapoartelor zilnice etc.
- Respectarea procedurilor de lucru din cadrul companiei;
- Implementarea activitatilor promotionale conform strategiei si calendarului de marketing;
- Asigurarea imaginii corespunzatoare a produselor EdenBoutique in locatie;
- Transmiterea feeback-ului primit de la clienti catre persoanele interesate din departamentele de suport;
Program de lucru in ture (8 ore + 30 min pauza), avand program si in weekend, prin rotatie.
Magazinul este situat in Sectorul 6, zona Mall AFI Cotroceni.

Edenboutique.ro este un magazin online de bijuterii deschis in 2014. Comercializam peste 2000 bijuterii din argint ( cercei, inele, bratari, coliere, talismane).
Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru www.edenboutique.ro sau ne gasiti pe pagina de Facebook https://www.facebook.com/edenboutique.ro/
Obiectivul nostru este acela de a ne surprinde clientii cu produse si servicii care sa le depaseasca asteptarile si de a-i incuraja sa foloseasca cu incredere mediul de cumparaturi online.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024