Gratis

Consilier vanzari showroom - Bucuresti

TIMART S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană pasionată de vânzări și disign interior, pentru a se alătura echipei noastre ca siconsilier vanzări.
  • abilități exelente în comunicare și relaționare cu clienții,
  • atitudine proactivă și orientată către rezultate,
  • experiența anterioară nu este necesară.

Descrierea jobului

  • Consilierea clienților și oferirea de soluții personalizate in funcție de nevoile lor.
  • Prezentarea și vânzarea produselor.
  • Înregistrarea și urmărirea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄comenzilor clienților.
  • Menținerea unui spațiu curat și organizat în showroom.

Oferim
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă entuziastă și pasionată
  • Training și suport continuu pentru dezvoltarea ta profesională
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare
  • Mediu de lucru prietenos și o atmosfera de lucru plăcută

Suntem unul dintre magazinele grupului San Marco,lider in Italia în producția de vopsele pentru construcții profesionale.
Avem o echipă talentata și dedicata,care lucrează în mod constant pentru a oferi cele mai bune servicii și produse.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024