Gratis

Consultant Vanzari - Mobexpert Brasov

Mobexpert

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană ambițioasă și comunicativă, care să se alăture echipei Mobexpert Brasov.

Dacă ești o persoană:
  • Respectuoasă și onestă;
  • Perseverentă și integră;
  • Care are plăcere în a comunica;
  • Cu inițiativă;
  • Responsabilă;
  • Cu pasiune în atingerea obiectivelor proprii.
  • Înțelegând importanța coeziunii și interacțiunii cu ceilalți membri ai echipei

Descrierea jobului

Te așteptăm în echipa noastră pentru a-ți oferi:
  • Posibilitatea de a-ți realiza visurile;
  • Posibilitatea de a lucra cu o ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀echipă de oameni performanți, deschiși și pasionați de meseria pe care și-au ales-o și de a crește alături de ei;
  • Pachet salarial competitiv bazat pe rezultatele tale.

Mai departe obiectivele tale vor fi:
  • Crearea unei experiențe excelente în magazin pentru client prin identificarea nevoilor acestuia;
  • Ofertare potrivită de produse și servicii;
  • Stabilirea detaliilor pentru efectuarea procesului de vânzare;
  • Comunicare post-vânzare;
  • Atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări individuale și de departament.

Grupul Mobexpert este liderul pe piața de mobilier din România. Mobexpert se clasează între primele douăsprezece întreprinderi europene din industria mobilei. Grupul Mobexpert cuprinde 10 firme pe zona de retail, 9 fabrici de mobilă pe zona de producție, 6 firme de import și 3 firme de servicii (informatică, logistică și proiectare-dezvoltare). Rețeaua regională a Mobexpert numără, în prezent, 26 hipermagazine și magazine. În România, rețeaua cuprinde 13 hipermagazine (patru în București și câte unul în Brașov, Suceava, Pitești, Sibiu, Iași, Oradea, Timișoara, Constanța și Cluj-Napoca) și 13 magazine (Bistrița, Dej, Piatra Neamț, Târgu Mureș, Arad, Alba-Iulia, Focșani, Galați, Brăila, Râmnicu Vâlcea, Târgu Jiu, Craiova și Călărași).
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024