Gratis

Consultant vanzari laborator cofetarie

Rapsodia Cake SRL

Candidatul Ideal

Ce cautam:
- abilitati bune de comunicare
- abilitatea de a invata
- persoană dinamica, activa, cu atitudine pozitiva;
- ︊︈︉︃︃︋︊︅​︊︆︋︋​︁︁︎︌​︉︄︃︂​︎︂︌︈︊︁︎︈︁︅︅︎punctualitate, seriozitate și responsabilitate
- dorinta de a lucra alaturi de noi pentru o perioada lunga de timp
- sa ai experienta in a lucra cu oamenii

Descrierea jobului

Programul de lucru este MIERCURI-DUMINICA 07-16, se lucreaza in fiecare weekend!

- preluarea comenzilor de pe mai multe canale ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de comunicare: apel telefonic, whatsapp, e-mail, social media etc
- orientare catre ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈client, ofera informatii, sfaturi si sugestii despre produse si costuri
- organizarea, planificarea si supravegherea producerii comenzilor
- lucrul pe calculator: pachet office, program specific de gestiune SAGA (emitere facturi, bonuri fiscale)
- incasarea contravalorilor comenzilor
- urmarire necesar materie prima si consumabile

Salariu fix, reducere la produsele noastre, bonusuri in functie de performanta.

Descrierea companiei

Laborator de cofetarie cu vanzare pe baza de comanda.
Producem si livram torturi personalizate, prajituri, candy bar, evenimente etc
Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 29 Sept. 2024