Gratis

Consilier Vanzari/Laborant Vopsele Auto Magazin CRAIOVA

AUTOMOTIVE REFINISH

Candidatul Ideal

Consilier Vanzari/Laborant Vopsele Auto

Cerinte:
  • Studii medii / Proaspat absolvent
  • Experienta in prepararea vopselelor auto sau a vopselelor lavabile (avantaj)
  • Experienta in vanzarea de produse tehnice si facturare
  • Cunostinte si abilitati de coloristica (avantaj)
  • cunostinte medii de MS Office (Excel in mod special)
  • Orientat in aceeasi masura catre client si catre rezultat
  • Permis conducere B reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

In cadrul AUTOMOTIVE REFINISH am deschis rolul de Consilier Vanzari/Laborant Vopsele Auto
in magazinul din Craiova. Esti pasionat/a de domeniul ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀auto sau de chimie/coloristica? Iti place sa stabilesti relatii cu clientii?

Responsabilitatile tale:
  • Prepararea vopselelor auto
  • Consilierea clientilor si vanzarea produselor de vopsitorie auto
  • Asigurarea incasarilor si emiterea facturilor
  • Realizarea comenzilor si receptionarea marfii

Oferta:
  • Salariu fix + bonus lunar, tichete de masa, telefon mobil
  • Prime de sarbatori
  • Prima pentru ziua de nastere
  • Suport in construirea unui plan de cariera si participarea la programe de training intern si extern

AUTOMOTIVE REFINISH este o companie fondata in anul 2009 in Satu Mare care s-a dezvoltat in mod organic la nivel national ajungand la o cifra de afaceri de peste 3,6 mil euro. In prezent, avem o echipa de peste 60 de angajati in divizia de retail si cea de distributie din intreaga tara.

Activitatea a debutat prin importul si distributia de vopsele si materiale auxiliare pentru industria auto (tinichigerii si vopsitorii auto) si in prezent oferim o gama foarte vasta de produse, colaborand cu cele mai mari nume din industrie: AXALTA (fostul Dupont Refinish), POLIN, 3M, MIRKA, IWATA, etc.

Cu multa munca si dedicatie am ajuns sa fim parteneri oficiali in Romania al gigantului AXALTA, (cel mai mare producator de vopsele la nivel mondial).

Am construit pana in acest moment o retea de 12 magazine de vopsea si consumabile auto in tara: Bucuresti, Satu Mare, Baia Mare, Arad, Timisoara, Craiova, Targu Jiu, Ramnicu Valcea, Cluj-Napoca, Constanta, Oradea. Depozitul central care aprovizioneaza punctele de lucru si clientii din tara este la Satu Mare.

Prin intermediul echipei noastre asiguram promovarea, suportul tehnic si distributia produselor noastre catre service-urile din Romania. Relatiile solide cu partenerii nostri ne sprijina in dezvoltarea si ascensiunea noastra continua.

Daca vrei si tu sa faci parte dintr-o echipa inimoasa si cu spirit antreprenorial, viziteaza lista noastra de pozitii deschise sau trimite-ne CV-ul tau pe adresa cariere@automotive-refinish.ro.

Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024