Gratis

AGENT VANZARI AUTORULARE - Braila, Constanta

GRUPUL RADACINI
2 poziții

Candidatul Ideal

Ești o persoană dinamică, cu abilități excelente de comunicare și negociere?
Iți place sa fii în mijlocul acțiunii și sa îndrumi clienții către achiziționarea produsului ideal pentru ei?
Dacă da, te invităm să te alături echipei noastre în calitate de Consultant Vânzări Autorulate

CERINTE:
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Cunoștințe solide despre vehicule și piața auto.
  • Amabilitate, perseverență, seriozitate, dorința de dezvoltare;
  • Persoană dinamică, proactivă;
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Consilierea clientului în alegerea modelului, motorizării dorite și a accesorizării autovehiculului;
  • Prospectarea pieței pentru a identifica și atrage ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄potențiali clienți interesati de vehicule autorulate;
  • Prezentarea și ︁demonstrarea vehiculelor din stoc, evidențiind caracteristicile și beneficiile acestora;
  • Negocierea și încheierea de contracte de vânzare;
  • Menținerea relațiilor cu clienții și oferirea unui serviciu post-vânzare de înaltă calitate;
  • Gestionarea documentației aferente procesului de vânzare.

BENEFICII:
  • Pachet salarial competitiv, cu bonusuri în funcție de performanțe
  • Oportunități continue de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și motivant.
  • Zi liberă de ziua de naștere;
  • Sprijn financiar evenimente personale;
  • Reparatii masini personale in unitatile service RADACINI – tarif angajati;
  • Tichete de masă (în valoare de 40 lei/zi);
  • Tichete cadou de sărbători.

Dacă te regăsești în aceste cerințe și ești pasionat de domeniul vânzărilor auto, hai să construim împreună viitorul industriei!

RADACINI GRUP este unul dintre cei mai mari actori ai pietei auto din Romania, detinand in portofoliul sau marci auto consacrate precum MG, Mazda, Volkswagen, Peugeot, Suzuki, Honda, Citroen, Skoda, Opel, Chevrolet (service), Audi (service). Radacini Grup detine centre auto integrate in Bucuresti, Brasov, Braila, Constanta si Ploiesti. Ne dedicăm energia pentru a oferi experiențe complete în domeniul auto si punem accent pe servicii personalizate. În acest mod îndrăznim să credem că facem parte din viața de zi cu zi a clienților și partenerilor noștri. Cu soluții de mobilitate. Prin performanță umană. Cu deschidere către inovație și tehnologie. Va oferim acum posibilitatea de a lucra in lumea pasionanta a automobilului, alaturandu-va unei echipe de profesionisti dinamici si entuziasti.

Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024