Gratis

Consultant vanzari – Fomco Imobiliare

Fomco Group

Candidatul Ideal

Consultant vânzări – Fomco Imobiliare

Prezentă pe piață din 2016, Fomco Imobiliare a finalizat cu succes proiectul Parângului Residence și continuă să dezvolte complexul Green Residence. Obiectivul nostru este menținerea unui standard ridicat de calitate pentru produsele și serviciile noastre, fiind mereu atenți la nevoile reale ale clienților noștri.

Pentru a ne realiza proiectele, suntem în căutarea unui consultant vânzări care să completeze echipa noastră. Ne dorim o persoană motivată de dezvoltarea personală și profesională, care să pună nevoile clienților noștri pe primul loc.

Cerințe:

Permis de conducere categoria B
Abilități excelente de comunicare
Capacitatea de a relaționa eficient cu clienții și colegii
Proactivitate și orientare către rezultate

Constituie un avantaj dacă ai experiență în domeniul imobiliarelor.

Descrierea jobului

Sarcinile tale principale vor fi:

Promovarea ofertelor prin diverse mijloace de comunicare
Contactarea și recontactarea potențialilor clienți din baza ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de date CRM
Organizarea prezentărilor imobilelor
Organizarea și urmărirea întregului proces de tranzacționare
Administrarea bazei de date
Raportarea activității și a rezultatelor

Ce oferim noi:

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
Posibilitatea de a-ți demonstra abilitățile
Șansa de a lucra cu o echipă mică, dar motivată

Dacă te regăsești în cele de mai sus și ești pregătit pentru o nouă provocare, așteptăm cu interes să aplici!

Descrierea companiei

Despre Fomco Group

Fomco Group este un grup de 7 companii, cu peste 20 de ani de experiență în multiple domenii de activitate, printre care energie regenerabilă, imobiliare, tehnologie și transporturi. Ne mândrim cu o echipă dedicată și profesionistă, alături de care reușim să implementăm soluții inovatoare și de calitate pentru clienții noștri.

Credem că succesul unei companii se reflectă în satisfacția și dezvoltarea profesională a angajaților noștri de aceea, la FomCo Group succesul se măsoară în zâmbete. Ne dorim să aducem un zâmbet pe fața fiecărui coleg și să contribuim activ la creșterea lor, atât personală, cât și profesională.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 24 Oct. 2024