Gratis

Consultant vanzari ( Galati /Focsani)

ARMEDA CARPET SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

-experienta in vanzari
-familiarizat cu kpi/targete/ sistem de bonusare
-responsabil, serios
-comunicativ , amabil
-dorinta de crestere profesionala
-in cautarea unui job stabil / posibilitate de cariera
-experienta in home design sau bricolage constituie avantaj

Descrierea jobului

AVANTAJE
-o echipa cu experienta care te poate ajuta in acomodare si asimilare de informatii
-mediu de lucru elegant , ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cu clienti nisati
- accesarea de bonusuri din vanzari atat pe echipa cat si individuale
-posibilitate de crestere in companie

RESPONSABILITATI
- insusirea cunostintelor despre produsele comercializate
-organizarea magazinului (expunere, curatenie ,etc)
-studiul si deprinderea calculelor pentru comenzi
- aspect ingrijit si respectarea dress - codului

Armeda Carpet este unul din cei mai importanti importatori si distribuitori de covoare din Romania.
Reteaua noastra de clienti en-gros este in continua expansiune, asa cum este si vanzarea in mediul on line.
De aceea ne marim echipa de consultanti vavnzari si operatori relatii cu clientii
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024