Gratis

Consultant vanzari

SC SPYSHOP SRL

Candidatul Ideal

Pe cine cautam
Daca esti o persoana comunicativa, empatica, rabdatoare, cu multa putere de convingere si ai experienta in domeniul vanzarilor, atunci avem nevoie de tine in echipa noastra!
  • Experienta in domeniul vanzarilor online
  • Prezenta agreabila, excelente abilitati de comunicare, corectitudine si fluenta in vorbire
  • Atitudine pozitiva, optimista, open minded
  • Persoana sociabila, serioasa si punctuala
  • Cunoscator al pachetului Office (Word, Excel, Outlook)
  • Cunostinte despre echipamentele IT si/sau sistemele de securitate, constituie avantaj

Descrierea jobului

  • Preluarea si inregistrarea comenzilor telefonice sau din showroom
  • Ofera suport si gaseste solutii pentru solicitarile clientilor
  • Intocmirea oferte in ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂raport cu necesitatile clientilor

Ce punem la dispozitie
  • Salariul in functie de experienta si expertiza
  • Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu in plina expansiune, care promoveaza sustenabilitatea si protectia mediului inconjurator
  • Abonament medical la clinicile Medicis
  • Prime de sarbatori
  • Oportunitatea reala de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei
  • Apa, cafea si fructe la birou
  • Team building

Având o experiență de peste 10 ani de zile, www.spy-shop.ro este lider pe piața online din România în distributia de echipamente de securitate, supraveghere și monitorizare. Magazinul a fost lansat în anul 2008 și este administrat de societatea SPYSHOP SRL, firma cu capital integral Românesc cu sediul în localitatea Timișoara.
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024