Gratis

Consultant vanzari

Diverta
5 poziții

Candidatul Ideal

Ne simțim cel mai bine printre oameni, cărți, jocuri și tot ce poți găsi într-un magazin de cadouri ca al nostru. Dacă și tu ești genul acesta, zâmbești, comunici ușor și natural, e musai să facem echipă. Hai să ne cunoaștem!

Căutăm CONSULTANTI VÂNZĂRI pentru magazinele noastre din:
București - Jolie Ville
Constanța - Centrul Comercial Tom ( Carrefour)
Ploiesti - Prahova Value Center
Sibiu - Shopping City Sibiu
Arad - Atrium Mall

#plinideviață

Ce ne dorim?
- Să ai o atitudine pozitivă și să fii mereu cu zâmbetul pe buze;
- Să fii o persoană curioasă, deschisă în interacțiunea cu oamenii;
- Să fii organizat/ă, responsabil/ă și proactiv/ă;
- Să îți dorești să te dezvolți cu fiecare ocazie;
- Să oferi suport atât colegilor cât și persoanelor cu care interacționezi 😊.

”Fericirea nu este un dat. Ea deriva din acțiunile noastre.„ - Dalai Lama

Descrierea jobului

Ce vom face împreună?
- Primul lucru: vom zâmbi și ne vom întâmpină clienții călduros;
- Vom oferi suportul clienților, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀în funcție de nevoile, pasiunile și interesele lor;
- Vom înțelege împreună principii de visual merchandising și vom expune cât mai bine produsele;
- Vom învața împreună tipologiile clienților și produsele recomandate pentru fiecare categorie;
- Ne vom dezvolta împreuna skilluri de comunicare, interacțiunea cu clienții și vom stabili mai ușor relații cu cei din jur.

Ce iti oferim?
- Posibilitatea de a te dezvolta (sesiuni de training-uri interne/externe);
- Parcurs de carieră (vrem să creștem împreună);
- Beneficii: tichete de masă; bonusuri lunare în funcție de target și participarea la diverse concursuri interne;

Diverta este povestea unei pasiuni care se scrie din 1999. Și este rezultatul unei relații bazate pe încredere între echipa de dincolo de brand și prietenii care ne trec zilnic pragul. Ne dorim să fim o sursă de bucurie și inspirație pentru cei din jurul nostru și venim mereu cu ceva nou, un mix complet de produse: peste 30.000 de titluri de carte - noi apariții, bestsellere, o gamă variată de articole școlare și office și cele mai căutate branduri de jucării. Ne găsiți în 17 magazine, în București și principalele orașe din România.
Alături de colegii cu care ne pretrecem o bună parte din timp, la Diverta credem că viața trebuie trăita și punem suflet în tot ceea ce facem din dorința de a rămâne în topul preferințelor celor care ne vizitează și de a le oferi permanent produsele de care au nevoie. Suntem locul unde ne dezvoltăm, devenim cei mai buni si nu uităm niciodată să rămânem #plinideviață și ne căutăm colegi cu care să împărtășim aceleași idei și pasiuni.
Te așteptăm să faci parte din echipa Diverta!

Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024