Gratis

Consultant in Management Junior

CBC Romania
6 poziții

Candidatul Ideal

CBC Romania este o companie de Consultanta Transformationala®, care activeaza pe piata din Romania si este expertizata in domeniul auditarii, reorganizarii, dezvoltarii si consolidarii afacerilor de anvergura.
In vederea dezvoltarii si consolidarii afacerii, CBC Romania angajeaza: Consultant Junior in Managementul Afacerilor.

Postul fiind unul de consultant fara experienta, ocupantul postului va parcurge un program de integrare organizationala asistata, pe durata de doi ani, trecand printr-un program de formare de la zero.

Cerintele de baza:
Studii superioare finalizate;
Nu necesita experienta in domeniul consultantei
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu cei din jur;
Motivat si hotarat sa performeze si sa detina o cariera in domeniul consultantei;
Capabil sa comunice cu clientii, de la distanta, in sistem “Remote”;
Cunostinte temeinice in MS Office.

Etapele de dezvoltare ale postului sunt:
· Junior Consultant in Managementul Afacerilor
· Senior consultant in Managementul Afacerilor
· Specialist consultant in Managementul Afacerilor
· Expert consultant in Managementul Afacerilor

Descrierea jobului

Descrierea Postului:
Viitorul angajat va parcurge un program de integrare organizationala pe durata a doi ani, in care va invata ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂de la zero, meseria de consultant, aplicata pe metodologia de consultanta a companiei.

Responsabilitatile de baza ale postului:
Acumularea de competente si expertize in domeniul consultantei in managementul afacerilor;
Livrarea proiectelor de consultanta transformationala;
Gestionarea clientilor din portofoliu;
Dezvoltarea competentelor complementare din domeniul consultantei.

Compania ofera:
Integrare organizationala asistata, mentorat pe durata integrarii.
Formare profesionala necesara performarii pe post;
Salariu fix pentru perioada de 12 luni. Dupa 12 luni, salariul va fi format din “Salariul fix + comision din proiectele gestionate”

CBC Romania este o companie romaneasca cu o vechime de peste 20 de ani in domeniul de consultantei, cu expertiza in domeniul Auditarii afacerilor, Reorganizarii Afacerilor, Scalarii, dezvoltarii si consolidarii afacerilor de anvergura.
Expertizele in Consultanta Transformationala au la baza certificari profesionale, Licente de operare pe piata din Romania, Metodologii de lucru si softuri profesionale necesare in acest domeniu.

Compania este unic detinator al Licentei de Consultanta Transformationala in Romania si are in portofoliu peste 5000 de clienti activi.

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 5 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024