Gratis

Consilier service auto

Group West Motors S.R.L.

Candidatul Ideal

- Abilitati de operare PC
- Experienta relevanta in relationare cu clientii
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu
- Abilitati de organizare si planificare
- Permis de conducere categoria B
- Cunostinte tehnice auto prezinta avantaj

Beneficii
- Dezvoltare profesională susţinută financiar de către companie
- Grila de salarizare motivanta corelata cu atingerea obiectivelor

Descrierea jobului

- Reprezinta standardele companiei in relația cu clienţii
- Receptioneaza si executa inspectia preliminara a masinii
- Comunica cu clientul ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀pentru identificarea nevoilor pastrand contactul permanent cu privire la statusul maşinii aflate în reparație
- Promoveaza activ serviciile de service prezentând clienţilor intreaga gama de beneficii
- Mentine un standard calitativ ridicat nentru serviciile oferite clientilor

Grupul nostru de firme face parte din reteaua serviceurilor autorizate ale marcilor BMW, Ford si Toyota.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024