Gratis

INTERNSHIP Consilier Receptie Service

RADACINI GRUP
4 poziții

Candidatul Ideal

INTERNSHIP BUCURESTI, BRASOV, BRAILA

Departamentul de Service mecanică - electrică - al showroom-ului nostru auto prezintă un mediu dinamic în care vei avea ocazia să-ți perfecționezi capacitatea de analiză, de decizie și asumarea responsabilității pentru lucrările efectuate.

Pentru acest rol trebuie să te regăsești ca fiind o persoană:
  • Carismatică și dornică să gestioneze eventualele situații apărute în procesul de reparare a autovehiculelor.
  • Plină de energie si o atitudine pozitivă.
  • Bun colaborator in echipă – echipa de service lucrează foarte bine împreună.

Descrierea jobului

Vei dezvolta abilități de comunicare și relaționare, planificare și organizare. Vei invăța să fii orientat către client și să-i oferi ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀informații cu privire la mașina recepționată pe tot parcursul efectuării lucrarilor, dar și consilierea activă referitoare la efectuarea unor lucrări ulterioare necesare.

Vei dobândi cunoștințe solide a unui Program de service (Automaster) . Esențial, rolul este de a oferi un nivel înalt de asistență și consultanță pentru a asigura satisfacția și încrederea clienților în service-ul auto.
Te asteptam sa descoperi in lumea fascinanta a automobilelor atat pentru vehiculele clasice cat si pentru cele electrice.

​Beneficiile Stagiului:
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulativ, alături de profesioniști.
  • Îndrumare și suport personalizat din partea echipei noastre experimentate.
  • Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile practice în domeniul mecanicii.
  • Posibilitatea de a interactiona direct cu ai nostri clienti, de a vedea tipologii si caractere diferite.
  • Consilierea clienților pe parcursul prezenței acestora în locația de service.
  • Șansa de a contribui la proiecte relevante și de a-ți aduce propria contribuție la diminuarea procesului de lucru.
  • Modul de comunicare si mobilizare a personalului din subordine.

Suntem încântați să te avem alături de noi în această călătorie captivantă în lumea auto și să împărtășim împreună cunoștințe și experiențe care să te ajute să-ți construiești o carieră de succes în acest domeniu dinamic și plin de oportunități.

Radacini Motors, face parte din Radacini Grup, un nume de referinta pe piata auto din Romania, cu o experienta recunoscuta atat in domeniul vanzarilor cat si al serviciilor post-vanzare (service auto,piese de schimb). Infiintata in anul 2014, Radacini Motors a avut o dezvoltare teritoriala constanta, in prezent avand o retea de unitati de tip showroom & service in Bucuresti, Brasov, Braila, si Constanta, cu dotari in pas cu evolutiile tehnologice in domeniu, bazandu-se pe o echipa cu experienta si inalt nivel profesional care ofera clientilor servicii de calitate superioara.

Va oferim acum posibilitatea de a lucra in lumea pasionanta a automobilului, alaturandu-va unei echipe de profesionisti dinamici si entuziasti!

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024