Gratis

Consilier service auto

Cncd Auto Invest S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Consilier service auto - Pitești

Suntem în căutarea unui Consilier service auto dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre din Pitești care să îndeplinească următoarele cerințe:
- Experiență anterioară într-un rol similar în industria auto (minim 5 ani)
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și solicitant
- Cunoștințe tehnice de bază în domeniul auto
- Orientare către rezolvarea problemelor și atenție la detalii
- Persoană proactivă, orientată către clienți și ai o pasiune pentru industria auto

Descrierea jobului

Responsabilități:

Primirea clienților și identificarea nevoilor acestora în ceea ce privește service-ul auto
Consilierea clienților cu privire la serviciile ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁disponibile și soluțiile optime pentru mașina lor
Programarea și gestionarea eficientă a programărilor pentru service
Asigurarea unei comunicări fluide între clienți și departamentele interne
Rezolvarea eficientă a reclamațiilor și a oricăror probleme apărute în procesul de service

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist și dinamic
Tichete de masă
Bonusuri de performanță
Traininguri și cursuri de specializare în domeniul auto
Oferim un pachet salarial motivant și beneficii suplimentare
Perspectivă de dezvoltare profesională în cadrul companiei

Service auto multimarcă și reprezentanță auto CENNTRO și SUVCARS!
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024