Gratis

Consilier Relatii Clienti (Customer Experience)

THERME BUCURESTI
3 poziții

Candidatul Ideal

Echipa departamentului Relatii Clienti (Customer Experience) isi doreste alaturi o persoana cu fler si pasiune pentru ospitalitate, autentica, si entuziasmata sa imbunatateasca continuu experienta oaspetilor Therme.

PROFILUL DUMNEAVOASTRĂ:
  • Aveti o personalitate empatica, de gazdă, care îi întâmpină pe oaspeți cu zambet și amabilitate autentică
  • Aveti abilitati excelente de comunicare si de orientare catre client (vă caracterizează atenția pentru servicii de calitate și capacitatea de înțelegere a nevoilor celorlați)
  • Aveti atentie la detalii, rabdare si spirit de echipa
  • Rezolvați sarcinile ce vă revin în echipă, sunteți o persoană responsabilă, corectă, respectați termenele primite și contribuiți astfel la succesul economic al companiei
  • Cunoaşterea limbii engleze - conversational
  • Disponibilitate pentru lucru in ture

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚILE DUMNEAVOASTRĂ:
  • ​ Aveți o atitudine pozitivă pe care o transmiteti oaspeților noștri și, în aceeași măsură, colegilor de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀echipă
  • Gestionati bine situațiile dificile și sunteți capabil/a să vă păstrați calmul în momente de stres
  • Va asigurati ca se respecta Regulamentul de ordine interioara
  • Comunicati si colaborati cu ceilalti colegi din departamentele operative
  • Obtineti constant feedback din partea Clientului Therme
  • Oferiti Clientului Therme informatii despre complex, facilitati, access, eventuale promotii sau oferte, etc.
OFERTA NOASTRĂ:
Tu vei avea oportunitatea sa oferi clientilor nostri servicii de calitate, iar noi iti oferim un loc de munca unic si un pachet de beneficii atractiv:
  • o echipa de profesionisti entuziasta
  • salarizare avantajoasa
  • programe de training
  • oportunitati de dezvoltare profesionala

Therme este cea mai exotica destinatie wellness din Romania si cel mai mare centru de relaxare si entertainment din Europa. Excelează prin unicitate și o serie de puncte forte: servicii și ambianță de lux la prețuri accesibile, cu cele mai înalte standarde din punct de vedere arhitectural, tehnic, sănătate și relaxare.

Fiind o companie ce pune in centrul misiunii sale experienta clientilor/angajatilor sai, echipa Therme crede in profesionalism, inspiratie si entuziasm, ingredientele prin care reusim sa facem ce stim cel mai bine: sa oferim oaspetilor nostri servicii de ospitalitate si experiente gastronomice unice intr-o atmosfera relaxanta. Pentru tine, aceasta poate înseamna oportunitatea de a creste rapid într-un mediu profesional unic. La Therme, jobul la care te pricepi devine cariera pe care ti-o doresti.

Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024