Gratis

Operator New Clients Customer Experience

TRADEVILLE S.A.

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii superioare sau în curs de finalizare.
  • Abilități excelente de comunicare și operare PC (MS Office).
  • Atenție la detalii și capacitate de a lucra în echipă.
  • Utilizare eficientă a scurtăturilor de tastatură pentru a optimiza și accelera sarcinile zilnice.
  • Competențe avansate în gestionarea fișierelor și organizarea documentelor.

Descrierea jobului

Căutăm o persoană motivată, cu atenție la detalii, pentru a se alătura echipei noastre ca Operator New Clients Customer Experince. ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Vei avea ocazia să lucrezi într-un mediu dinamic, alături de profesioniști ai pieței de capital.

Responsabilități principale:
  • Gestionarea și procesarea cererilor de deschidere a conturilor de tranzacționare.
  • Actualizarea și verificarea informațiilor privind conturile clienților.
  • Generarea și gestionarea documentelor financiare relevante.
  • Oferirea de suport clienților și colaborarea cu alte departamente.
Ce îți oferim:
  • Oportunitatea de a lucra pentru brokerul de retail #1 din România.
  • Training de specialitate și oportunități de dezvoltare profesională.
  • Beneficii atractive, inclusiv abonament medical și tichete de masă.
  • Posibilitatea de a lucra în regim hibrid sau remote pentru cei care nu sunt locati in Bucuresti.

Tradeville este compania de brokeraj #1 din Romania, cu 30 de ani de expertiza bursiera, inovatie tehnologica, transparenta si permanenta comunicare cu clientii, concretizate prin leadership in tranzactionarea online la Bursa de Valori Bucuresti si pe unele dintre cele mai mari piete financiare din lume. Am lansat prima platforma de tranzactionare din Romania, primul si singurul ETF dedicat Bursei de Valori Bucuresti, intermediem listari si plasamente private de actiuni si obligatiuni corporative. In 2019, Tradeville a primit, din partea Bursei de Valori Bucuresti, premiul pentru cel mai activ broker de retail. Suntem o organizatie dinamica formata din colegi pasionati de piete de capital si tehnologie. Suntem brokeri, traderi, analisti, dezvoltatori software. Incurajam ideile inovatoare, colaborarea in echipa si promovam imaginatia, solutiile creative si orientarea catre client. Alatura-te echipei Tradeville si vei fi parte dintr-un grup de colegi entuziasti si ambitiosi conectati permanent la lumea pietelor financiare si a celor mai noi tehnologii mobile de tranzactionare. Pentru mai multe detalii, acceseaza: www.TradeVille.eu

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024