Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Bucatar

RINDMOB S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

  • experienta in bucatarie minim 1 an
  • organizat, cu atentie la curatenia din bucatarie
  • un bun om de echipa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • program 2/2
  • preparare produse finite conform retetarului
  • gestioneaza stocul de materie prima
  • onoreaza comenzile in timp
Beneficii: ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁
  • bonuri de masa
  • salariu motivant
  • posibilitate de promovare

Descrierea companiei

Restaurant Barrique Garden in centrul Brasovului.
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 27 Aug. 2024 Expiră 26 Sept. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.