Gratis

Bucatar

Karali Investments S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiență demonstrată într-o poziție similară, preferabil într-un mediu cu meniu internațional

Abilități excelente de conducere și comunicare pentru ︌︋︌︅︈︌︅︎​︂︇︇︇​︁︁︎︍​︉︉︄︁​︎︎️︊︂︉︊︁︋︍︎︅gestionarea unei echipe dinamice

Creativitate și pasiune pentru gastronomie, cu abilitatea de a crea rețete noi și inovatoare

Cunoștințe solide despre igienă și siguranță alimentară

Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu rapid și sub presiuneFlexibilitatea pentru a lucra în timpul orelor de vârf, inclusiv weekend-uri și sărbători

Descrierea jobului

Conducerea echipei pentru a asigura prepararea și prezentarea corectă a tuturor mâncărurilor conform standardelor restaurantului

Dezvoltarea și implementarea ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈rețete noi și inovatoare pentru meniul nostru internațional

Supervizarea achiziționării și stocării materiilor prime

Menținerea standardelor stricte de igienă și siguranță alimentară conform reglementărilor locale și internaționale

Gestionarea costurilor de producție și menținerea unui nivel optim de inventar

Colaborarea strânsă cu alte departamente pentru a asigura o experiență culinară excepțională pentru clienți

Descrierea companiei

AGALE Restaurant
Locație: Voluntari
Suntem în căutarea unui bucatar pasionat și creativ pentru a se alătura echipei noastre din cadrul unui restaurant din Voluntari, cu un meniu diversificat și internațional. Dacă aveți experiență în gastronomia internațională și sunteți entuziasmat să vă exprimați creativitatea în bucătăria noastră, vă invităm să aplicați!
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 26 Aug. 2024 Expiră 25 Sept. 2024