Gratis

Broker Creditare

Fidelia Casa
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la noul nostru coleg:

- competențe de comunicare verbală;
- abilități de lucru cu cifre;
- competențe de organizare și planificare;
- cunoștințe de MS Office (Excel în special);
- atenție la detalii;
- fire sociabilă, dinamică, responsabilă și cu spirit de echipă;
- bune abilități de analiză și sinteză;
- atitudine proactivă și capacitate de rezolvare promptă a problemelor;
- exeprienta in domeniul bancar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- contactarea clienților din baza de date a companiei care doresc să apeleze la un credit pentru achiziționarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄unui imobil;
- consilierea potențialilor clienți;
- recomandarea celei mai bune variante de finanțare și îndrumarea către banca respectivă;
- întocmirea și urmărirea, împreună cu consilierii din bănci, a dosarului de creditare, până la aprobarea acestuia.

Beneficii:

- salariu fix și bonusuri generoase;
- mediu de lucru plăcut;
- o echipă tânără, performantă și veselă;
- program de lucru flexibil;
- posibilități de dezvoltare profesională.

Fidelia Casa, dupa 22 de ani de activitate in domeniul intermedierilor imobiliare, si-a dezvoltat propriul departament de brokeraj credite : Fidelia Credit. Ambasadorul creditului tau!
Responsabilitatea si Integritatea sunt coloana vertebrala a maturitatii, Fidelia Credit fiind fundamentul pe care se cladesc Increderea si Respectul in relatiile interumane.
Daca impartasesti valorile de mai sus...am fi onorati să te alături echipei noastre pentru a simți cum e să faci parte dintr-o mare familie, în care te poți dezvolta și poți performa.

Te așteptăm să faci ”un pas în viață” și să te alături echipei FideliaCredit!

Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024