Gratis

Asistent Marketing

ADDGROWTH CONSULTING S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii în curs sau finalizate în marketing, comunicare sau domenii conexe;
Creativitate și abilități excelente de comunicare, atât verbală cât și scrisă;
Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan;
Abilități bune de organizare și planificare;
Cunoștințe în utilizarea platformelor de social media și a instrumentelor digitale de marketing (Google Analytics, Facebook Ads, etc.);
Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul marketingului;
Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu-avansat.

Descrierea jobului

Suport în implementarea și monitorizarea campaniilor de marketing digital;
Gestionarea paginilor de social media și crearea de conținut relevant;
Analiza ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀și raportarea performanței campaniilor de marketing;
Colaborarea cu echipa de design și alte departamente pentru a dezvolta materiale promoționale;
Monitorizarea tendințelor de marketing și a concurenței;
Organizarea și coordonarea evenimentelor de promovare și activităților de brand;
Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții și partenerii companiei.

Acest rol oferă o oportunitate excelentă de a te dezvolta într-un mediu dinamic și de a-ți construi o carieră în marketing.

Fundatie Filantropica din Romania cu sediul in Bucuresti si cu una dintre cele mai cunoscute cauze CSR din Romania.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024