Gratis

ASISTENT - MANAGER

PERFECT PASSIVE HOUSE S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Cerințe:

Cunoștințe MS Office (Word, Excel) / Google Drive (Google Sheet, Docs) și alte instrumente relevante pentru managementul proiectelor
Abilități de organizare și comunicare
Capacitatea de a respecta termenele limită
Spirit de echipă și abilitatea de a colabora eficient
Permis Categoria B
Deplasarea la sediul temporar al firmei (Sat Leșile, Comuna Șimnicu de Sus), în curând ne vom muta în Craiova

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Suport pentru managerul de proiect în planificarea și organizarea activităților
  • Studierea detaliata a documentației pentru execuția lucrărilor
  • Monitorizarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀︆︄în timp real progresul atins față de obiectivele propuse in cadrul proiectelor
  • Redactarea documentelor oficiale: contracte, corespondență formală și oferte comerciale.
  • Redactarea rapoartelor zilnice, săptămânale și lunare către superiori, cu respectarea datelor prevăzute în planificare
  • Contabilitate primară
  • Realizarea situațiilor de lucrări
  • Indosarierea, arhivarea, mentinerea si pastrarea in conditii optime a tuturor documentelor in legatura cu proiectul, precum si distribuirea acesteia catre cei interesati
  • Gestionarea documentației specifice proiectelor
  • Comunicarea eficienta cu echipa de lucru, subcontractorii, clientii si alte parti implicate in proiect
  • Rezolvarea situațiilor apărute în realizarea proiectului și informarea la timp a echipei de management.
  • Mentinerea legaturii cu diversi colaboratori ai firmei
Oferim:
  • Pachet salarial competitiv & progresiv in funcție de experiență și capacitatea de a ajuta compania în proiectele zilnice.
  • Posibilitatea de a lucra la proiecte variate si complexe care ofera provocari si oportunitati de dezvoltare profesionala.
  • Un mediu de lucru stimulant și profesionist.

STTAGE este un grup de companii specializat în servicii de proiectare, planificarea și execuția lucrărilor pentru construcții rezidențiale. Cu o echipă de profesioniști experimentați, oferim soluții eficiente și adaptate nevoilor fiecărui proiect.

Dezvoltăm Case Eficiente Energetic atât pe structură clasică cât și pe structură de CLT, atât la nivel național cât și la nivel internațional

Publicat 24 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 23 Nov. 2024