Gratis

Asistent Manager

CRISTA & CRIS SRL

Candidatul Ideal

Bune abilitati de comunicare si relationare. Bune cunostinte operare calculator MS ︌Office si sisteme ERP (Arhimedes). Capacitate de a-si asuma responsabilitatea, perseverenta. Capacitate de organizare si atentie la detalii. Abilitati de comunicare si de lucru in echipa. Auto - disciplina, punctualitate si respectarea termenelor limita. Studii medii (diploma de bacalaureat)/ superioare. Capacitate de a lucra in echipa si de a gestiona sarcini multiple. Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor

Descrierea jobului

Ajuta la redactarea documentelor: contracte, adrese, oferte
Centralizare si prelucrare statistici, facturi, oferte
Prelucrarea informatiilor in sistemul informatic intern
Contabilitate ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄primara
Organizare si arhivare documente
Mentinerea legaturii cu diversi colaboratori ai firmei
Comunicarea intr-un mod profesionist si diplomat cu membrii interni ai companiei si cu partenerii de business

SC Crista & Cris SRL este o firma cu activitate principala de constructii cu o vechime pe piata din anul 2007. Suntem o companie intr-o continua crestere si dezvoltare.
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024