Gratis

Asistent manager

Accountrix SRL

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
  • Abilități organizatorice excelente (o persoană foarte organizată și atentă la detalii);
  • Cunoștințe solide de utilizare a PC-ului;
  • Cunoștințe de limba engleză (scris și vorbit);
  • Cunoștințe de limba italiană (scris și vorbit) - opțional;
  • Persoană de încredere și onestă.

Descrierea jobului

Căutăm un coleg/o colegă pentru postul de Asistent Manager care să ne ajute la organizarea și urmărirea proiectelor.
Dorim în ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄echipa noastră o persoană foarte organizată și de încredere, care să cunoască limba engleză și limba italiană (opțional).

Responsabilități:
  • Vei răspunde la telefon clienților și le vei oferi informații legate de statusul proiectelor;
  • Vei răspunde la email-uri;
  • Vei redacta documente;
  • Vei arhiva documente fizic și digital;
  • Te vei ocupa de primirea clienților în birou, asigurându-te că se simt bine la noi;
  • Vei copia și scana documente;
  • Vei organiza corespondența (posta, curier, e-mail);
  • Te vei ocupa de organizarea CV-urilor pentru candidații la job-urile vacante;
  • Vei programa întâlnirile în calendar;
  • Vei organiza ședințele cu echipa.

Beneficii:
  • Posibilitate de colaborare pe termen lung;
  • Plată fixă lunară + bonusuri de performanță;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională;
  • Echipamente IT de ultimă generație, server, etc.

Dacă ești o persoană organizată, te așteptăm în echipa noastră!
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024