Gratis

ASISTENT MANAGER

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Cerinţele candidatului:
* Studii medii/superioare;
* Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;
* Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu ( scris, citit);
* Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;
* Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
* Fluenţă verbală
* Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
* Loialitate şi confidenţialitate

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Asigură un flux informaţional eficient între manager și departamentele din cadrul companiei;
* Organizează diverse evenimente/protocol ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁;
* Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
* Înregistrarea documentelor externe primite prin fax, e-mail, delegaţii;
* Înregistrarea documentelor interne (adeverinţe, memo-uri) şi distribuirea lor către departamentele respective;
* Menţinerea relaţiilor cu furnizorii (papetărie, ambalaje etc.)
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.