Gratis

Asistent manager

QUARTZ-ASIG BROKER DE ASIGURARE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Asistent manager dinamic și orientat către rezultat si eficienta, care să se alăture echipei noastre.
Dacă ai abilități excelente de comunicare și dorința de a dezvolta o carieră în domeniu, te invităm să aplici!

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

Activitati specifice muncii de secretariat si activitati de urmarire financiara a fluxului operational, gestionarea și actualizarea documentelor ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄și contractelor de asigurare.

Cerințe:

Abilități excelente de comunicare și negociere
Orientare către client și rezultate
Capacitate de lucru independent, dar și în echipă
Cunoștințe de operare PC și utilizarea aplicațiilor de management al clienților (CRM)
Permis de conducere (opțional, în funcție de specificul postului)

Oferim:

Pachet salarial atractiv și bonusuri de performanță
Oportunități de dezvoltare profesională și personală
Traininguri specializate
Mediu de lucru dinamic și plăcut
Cum aplici: Trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de email:cristimagiaru@gmail.com

Descrierea companiei

Experienta de 20 ani in domeniul asigurarilor

Quartz Asig-Broker de Asigurare ofera consultanta in domeniul asigurarilor si intermedierea unei game largi de produse de asigurari pentru orice tip de client. Avem obiective mari legate de consilierea profesionala in domeniul asigurarilor.

Profesionalism in asigurari

Scopul nostru este ca dumneavoastra sa fiti multumit de serviciile pe care vi le oferim astfel incat sa consolidam un parteneriat de lunga durata bazat pe respect, incredere si loialitate, prin oferirea unei game cat mai largi de produse din domeniul asigurarilor care sa corespunda nevoilor dumneavoastra.

Succesul nostru consta in comunicare, colaborare, incredere si respect in relatia cu dumneavoastra, asigurandu-va de faptul ca vom fi mereu prezenti atunci cand ne veti solicita.
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024